دریافت تعداد زیادی ترافیک برای سایتتان پیشه نسبتا سختی است اما اگر شما اطلاعات تماس را جمع آوری  نکنید( اسم و آدرس ایمیل بازدیدکنندگان)، شما فقط چند کلیک ساده در سایت خویش خواهید داشت و در واقع مشتریان راستین خویش را از دست میدهید. اگر بازدید کنندگان بدون خرید از فرآورده شما، سایت را ترک کنند، این امکان هستی داره که دیگر آنها به سایت شما برنگردند و شما سایر مطلقا آنها را پیدا نخواهید کرد.

شما باید از همان روز اول شروع به جمع آوری اطلاعات بازدید کنندگان کنید. افزایش بازدید از گوگل سپس به آنها پیامی بفرستید که در ارتباط با سایتتان هر ایده ای که دارند ذکر کنند و هم شما را دنبال کنند. دربایستن به چند ایده مناسب برای ایمیلی که شما برای جذب آنها می فرستید، دارید؟ پس شما میتوانید از اطلاعاتی که بخش بندی شده و جمع آوری شده و در فضای اینترنت هست استفاده کنید مثلا:

• بطور ماهانه یا هفتگی، خبرنامه هایی که دربرگیرنده هزاران نکته و اطلاعات هستند

• گزارشات مجانی برای سوالات رایج مردم که درباره محصولتان میپرسند

• پیشنهادات برای تولید محصول ساده و یا حرفه ای که پیشتر شما به آنها رهنمود داده اید

• محصول امتحانی مجانی که پتانسیل مشتریان را پرتو میدهد

• یک پیشنهاد اخص برای یک محصول که کم هزینه یا قویتر از بقیه محصولات باشد

پیگیری آدرس های ایمیل که جمع کرده اید، مدیریت ایمیلها و پنل ایمیل، بسیار ساده و سریع است. شما میتوانید یک پیامی را با عنوان autoresponders” ایجاد کنید که پتانسیل مشتریان را به چهره اتوماتیک دریافت میکند.

این فرمایش سبب می شود بدون هیچ استرس و فشاری به راحتی با مشتریان خود در پیوستگی باشید. یکتا از شیوه های افزایش بازدیدکنندگان سایت که کهن و موثر است همین Email marketing است.

این یک پروسه ساده است برای اینکه شما بتوانید به چهره خود مختار این شغل را انجام دهید.

نتایج پایانی:

بدیهی است که تعداد زیادی از اطلاعات را محیط این مقاله پوشش دادیم. حال من فکر میکنم که توانسته ام توضیحات مفیدی بدهم. پیش از اینکه شما وارد این استراتژی شوید، نیاز به مطالعه اغلب و تحقیقات بیشتر دارید لغایت به طور عمیق آن را درک کنید. این موضوعاتی که من مطرح کردم تنها موضوعات ساده ای بودند که شما در درجه اول به آن ها احتیاج دارید.

قبل از ته دادن به این نوشتار مایلم پسینیان نکته را ذکر کنم: بیشترین تجربه ای که من در این چند سنه داشته ام این بود که همگی صاحبان سایت های پر بازدید از یک یا دو استراتژی به نکوداشتن فرمانبرداری کردند. فلذا احساس نکنید که لازم است در تمام موارد چیره دست شوید. روی روش های خودتون متمرکز شوید و چیره دست شوید چون ممکن است کل آن مواردی که برای افزایش ترافیکتان و فروشتان دربایستن دارید، باشد.

و در پایان این نوشتار به شما بهترین طریق های افزایش بازدیدکنندگان سایت در گوگل را آموزش می دهد.

مشخصات

• جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : سایت ,ساده ,افزایش ,بازدید ,مشتریان ,اطلاعات ,بازدیدکنندگان سایت ,email marketing ,افزایش بازدیدکنندگان ,پتانسیل مشتریان ,بازدید کنندگان
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Andy گروه مهندسی پزشکی دانشگاه میبد Mike اســـــم گـــــرافــی رونیاچت,رونیا چت,چت روم رونیا,گپ رونیا,رونیا چت جدید وکتور و گرافیک آندروید دانلود انجمن های علمی پژوهشی دانش آموزی